۱- ثبت نام و تکمیل اطلاعات

برای خرید از فروشگاه نور تحریر لازم است ابتدا ثبت نام نمایید، دقت کنید مشخصات خود را به طور صحیح وارد نمایید، لازم به ذکر است این مشخصات برای ارسال سفارشات ضروری می باشد.

۲- پیدا کردن محصولات

برای پیدا کردن آسان تر محصول مورد نظر خود می توانید از دسته بندی محصولات واقع در منو سایت استفاده کنید و یا نام محصول خود را در نوار بالا جست و جو کنید.

۳- انتخاب طرح، رنگ و ترکیبات هر محصول

پس از پیدا کردن محصول مورد نظر، محصول را با دقت انتخاب کنید، بعضی محصولات ترکیبات، رنگ ها، طرح ها و مشخصه های متنوع دارند و برای انتخاب آن ها باید به صفحه محصول مراجعه کنید، دقت داشته باشید امکان تغییر ترکیبات سفارش پس از پردازش امکان پذیر نخواهد بود.

۴- انتخاب نحوه ارسال

پس از انتخاب محصول مورد نظر، دقت نمایید نحوه ارسال سفارش به درستی انتخاب شود، اگر مقصد سفارش شما استان قم می باشد پیک موتوری و اگر سایر استان ها می باشد پست جمهوری اسلامی را انتخاب کنید، توجه داشته باشید در صورتی که نحوه ارسال را نادرست انتخاب کنید سفارش شما تعلیق می شود تا اختلاف قیمت حامل را با فروشگاه تسویه شود (تا قبل از تسویه فروشگاه هیچ مسولیتی را در قبال اتمام موجودی یا تغییر قیمت کالا به عهده نمی گیرد). همچنین اگر تمایل به دریافت سفارشات خود از طریق پست پیشتاز دارید با پشتیبانی تماس بگیرید

۵- پرداخت صورت حساب

پس از انتخاب نحوه ارسال، پرداخت نهایی را انتخاب کرده و با استفاده از یکی از درگاه های بانکی موجود در سایت اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور نمایید، دقت داشته باشید فراید پرداخت زمانی در سایت ثبت می شود که از طریق درگاه بانکی (پس از کلیک بر روی تکمیل فرایند خرید) به سایت فروشگاه ارجاع داده شود و شما به صفحه "سفارش موفق" در سایت منتقل شوید که در آن می توانید فاکتور نهایی را مشاهده کنید

توجه: در صورتی که فرایند خرید با موفقیت انجام شود اما پس از کلیک بر روی تکمیل فرایند خرید با خطا مواجه شدید، این خطا به دلیل مشکل از بانک می باشد، در اکثر موارد مبلغ در کمتر از 24 ساعت به حساب مبدا باز می گردد، اما در صورت عدم بازگشت به پشتیبانی فروشگاه اطلاع دهید تا از طریق بانک پیگیری شود. جزییات تمامی تراکنش های موفق و ناموفق قابل پیگیری و در صورت نیاز قابل ارایه به مشتریان خواهند بود و فروشگاه نور تحریر این اطمینان را به شما می دهد که در تمامی مراحل پیگیری همراه شما خواهد بود

تا قبل از پرداخت وجه به طور کامل سفارش شما هیچ التزام قانونی برای فروشگاه نور تحریر ندارد، ممکن است به دلیل تغییر قیمت و یا اتمام موجودی کالا سفارش شما توسط فروشگاه لغو گردد، برای اطلاع بیشتر به قوانین فروشگاه مراجعه نمایید.

۶- پردازش سفارش

پس از پرداخت وجه، سفارش شما ثبت و برای پردازش فرستاده می شود. پردازش شامل تهیه، بررسی سلامت و بسته بندی برای پست می باشد و ممکن است تا ۴۸ ساعت کاری طول بکشد. در صورتی که در این مدت امکان پردازش کالا وجود نداشته باشد کارشناسان فروشگاه با شما تماس خواهند گرفت و کسب تکلیف خواهند کرد.

۷- پیگیری سفارش

پس از تحویل مرسوله به پست، کد رهگیری مرسوله پستی در حساب کاربری شما ثبت می شود و شما می توانید از موقعیت مرسوله خود مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتر به نحوه ارسال مراجعه نمایید.

شما می توانید از طریق حساب کاربری خود با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و در هر مرحله از سفارش پشتیبانی لازم را دریافت نمایید.