۱- ثبت نام و تکمیل اطلاعات

برای خرید از فروشگاه نور تحریر لازم است ابتدا ثبت نام نمایید، دقت کنید مشخصات خود را به طور صحیح وارد نمایید، مشخصات مورد نیاز تنها شامل نام کامل، شماره موبایل، آدرس و کدپستی می باشد لازم به ذکر است این مشخصات برای ارسال سفارشات ضروری می باشد.

۲- پیدا کردن محصولات

برای پیدا کردن آسان تر محصول مورد نظر خود می توانید از دسته بندی محصولات واقع در منو سایت استفاده کنید و یا نام محصول خود را در نوار بالا جست و جو کنید.

۳- انتخاب طرح، رنگ و ترکیبات هر محصول

پس از پیدا کردن محصول مورد نظر، محصول را با دقت انتخاب کنید، بعضی محصولات ترکیبات، رنگ ها، طرح ها و مشخصه های متنوع دارند و برای انتخاب آن ها باید به صفحه محصول مراجعه کنید، دقت داشته باشید امکان تغییر ترکیبات سفارش پس از پردازش امکان پذیر نخواهد بود.

۴- انتخاب نحوه ارسال

پس از انتخاب محصول مورد نظر، دقت نمایید نحوه ارسال سفارش به درستی انتخاب شود، اگر مقصد سفارش شما استان قم می باشد پیک موتوری و اگر سایر استان ها می باشد پست جمهوری اسلامی را انتخاب کنید، توجه داشته باشید در صورتی که نحوه ارسال را نادرست انتخاب کنید سفارش شما تعلیق می شود تا اختلاف قیمت حامل را با فروشگاه تسویه شود (تا قبل از تسویه فروشگاه هیچ مسولیتی را در قبال اتمام موجودی یا تغییر قیمت کالا به عهده نمی گیرد). همچنین اگر تمایل به دریافت سفارشات خود از طریق پست پیشتاز دارید با پشتیبانی تماس بگیرید

۵- پرداخت صورت حساب

پس از انتخاب نحوه ارسال، پرداخت نهایی را انتخاب کرده و با استفاده از یکی از درگاه های بانکی موجود در سایت اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور نمایید، پس از وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود، روی گزینه تکمیل فرایند خرید کلیک کنید:

R2.jpg

.

.

سپس در صورتی که با چنین صفحه ای مواجه شدید (معمولا در مرورگر کروم این گونه است)، روی گزینه Send anyway کلیک کنید:


.

.

سپس کمی صبر کنید تا مشخصات خرید شما به سایت ما ارجاع داده شود، سفارش شما زمانی به پایان می رسد که عنوان "سفارش شما تایید شد" در سایت نور تحریر نمایش داده شود، در این صفحه مشخصات سفارش، کد مرجع و جزئیات سفارش نیز نمایش داده شده و شما می توانید با انتخاب گزینه "دانلود صورت حساب" فاکتور خود را دریافت نمایید:

.

.

توجه: گاهی اوقات به دلیل مشکلات اینترنت و یا درگاه های بانکی (علی رغم کسر وجه از کارت بانکی شما) مشخصات سفارش شما به سایت نور تحریر منتقل نمی شود، این مشکل در تمام درگاه های بانکی سراسر کشور ممکن است اتفاق بیوفتد، اما جای نگرانی نیست، در اکثر مواقع وجه در کمتر از 2 ساعت به کارت شما برگشت می خورد، در برخی موارد بانک وجه را تا 72 ساعت نگه داشته سپس برگشت می زند.

      همچنین در مواردی بسیار نادر بانک مشخصات سفارش را به سایت نور تحریر با عنوان "سفارش موفق" منتقل می کند اما به دلیل بروز اختلالات بانکی وجه را در حالت تعلیق نگه داشته و به حساب فروشگاه واریز نمی کند بلکه پس از مدتی به مشتری برگشت میزند.

در هر دو صورت هیچ جای نگرانی نیست، با توجه به این که تمامی مشخصات خرید های نا موفق و تراکنش ها ثبت می شود امکان پیگیری وجه از طریق بانک وجود دارد و پشتیبانی سایت نور تحریر در تمامی مراحل شما را راهنمایی می کند، در صورت بروز چنین مشکلاتی با پشتیبانی فروشگاه نور تحریر تماس بگیرید تا مشخصات تراکنش را برایتان ارسال و یا پیگیری نماید، برای اطمینان بیشتر می توانید با پشتیبانی 24 ساعته درگاه های بانکی تماس بگیرید:

درگاه بانک صادرات (سپهر پرداخت):   02184080

درگاه بانک سامان (سامان کیش):     02127636000

درگاه زرین پال:     02141239

درگاه نکست پی:     02191018940

.

.

تا قبل از پرداخت وجه به طور کامل سفارش شما هیچ التزام قانونی برای فروشگاه نور تحریر ندارد، ممکن است به دلیل تغییر قیمت و یا اتمام موجودی کالا سفارش شما توسط فروشگاه لغو گردد، برای اطلاع بیشتر به قوانین فروشگاه مراجعه نمایید.

۶- پردازش سفارش

پس از پرداخت وجه، سفارش شما ثبت و برای پردازش فرستاده می شود. پردازش شامل تهیه، بررسی سلامت و بسته بندی برای پست می باشد و ممکن است تا ۴۸ ساعت کاری طول بکشد. در صورتی که در این مدت امکان پردازش کالا وجود نداشته باشد کارشناسان فروشگاه با شما تماس خواهند گرفت و کسب تکلیف خواهند کرد.

۷- پیگیری سفارش

شما میتوانید از طریق بخش سفارشات من در پنل کاربری شخصی و یا بخش پیگیری سفارشات به کمک کد مرجع سفارش از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید. همچنین پس از تحویل مرسوله به پست، کد رهگیری مرسوله پستی در حساب کاربری شما ثبت می شود و شما می توانید از موقعیت مرسوله خود مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتر به نحوه ارسال مراجعه نمایید.

شما می توانید از طریق حساب کاربری خود با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و در هر مرحله از سفارش پشتیبانی لازم را دریافت نمایید.