قوانین فروشگاه نور تحریر

۱- اطلاعات وارد شده در حساب کاربری شامل آدرس، کد پستی و شماره موبایل باید صحیح و متعلق به شخصیت حقیقی باشند، درغیر این صورت فروشگاه نور تحریر هیچ مسولیتی را به عهده نمی گیرد.

۲- در صورتی که آدرس تحویل گیرنده نادرست ثبت شده باشد و سفارش توسط فروشگاه ارسال شده باشد، به هیچ وجه امکان لغو، تغییر آدرس، ارسال مجدد وجود نخواهد داشت.

۳- پس از پردازش سفارشات تغییر محصول یا لغو سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و فروشگاه نور تحریر هیچ مسئولیتی در این مورد به عهده نمی گیرد. در صورتی که مشتری قبل از انجام پردازش محصول قصد لغو آن را داشته باشد، حتما باید با تماس تلفنی با مسئول پشتیبانی فروشگاه او را مطلع کند، سپس سفارش لغو و وجه آن در اولین فرصت به مشتری استرداد می گردد

۴- پردازش قبل از پرداخت وجه به طور کامل، به هیچ وجه انجام نمی گیرد.

۵- فروشگاه نور تحریر تنها در قبال سفارشات تکمیل وجه شده موظف و مسئول به تهیه، پردازش، ارسال یا استرداد وجه می باشد لذا در صورت تغییر قیمت کالاها، سفارشاتی که تکمیل وجه نشده اند به صورت یک طرفه لغو خواهند شد و مشتری می تواند برای خرید با قیمت جدید اقدام کند (سفارشات تکمیل وجه شده با همان قیمت قبلی پردازش و ارسال خواهند شد) همچنین در صورت اتمام موجودی کالا، سفارشات تکمیل وجه نشده به صورت یک طرفه لغو خواهند شد.

۶- پردازش سفارشات پس از پرداخت نهایی وجه انجام می گیرد و ممکن است تا ۴۸ ساعت کاری طول بکشد، در صورتی که امکان ارسال سفارش به هر دلیلی وجود نداشته باشد، کارشناسان فروشگاه با مشتری تماس خواهند گرفت.

۷- در صورتی که تهیه و پردازش کالا نیاز به زمان بیشتری داشته باشد (بیش از ۴۸ ساعت کاری)، به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم رضایت مشتری سفارش لغو و وجه به مشتری استرداد خواهد شد.

۸- در صورت عدم پاسخ مشتری به کارشناسان فروشگاه جهت تعیین تکلیف، سفارش تعلیق خواهد شد تا مشتری پیگیری مجدد را انجام دهد.

۹- سفارشات مربوط به استان قم توسط پیک موتوری به صورت رایگان ارسال می گردند، این سفارشات حداکثر تا ۴۸ ساعت پردازش و نهایتا تا ۱۲ ساعت از زمان پردازش تحویل مشتری می شوند. نحوه پیگیری این سفارشات از طریق کارشناسان فروشگاه می باشد.

و سفارشات مربوط به تمامی استان های سراسر کشور (غیر از استان قم) از طریق اداره پست جمهوری اسلامی با تعرفه ثابت ۰۰۰۰۵ تومان (پست سفارشی) ارسال می گردند. پردازش، تهیه و بسته بندی این سفارشات حداکثر تا ۴۸ ساعت انجام و تحویل پست می گردند. از زمان تحویل به پست به مدت ۳ الی ۱۰ روز کاری اداره پست بسته شما را به شما تحویل خواهد داد، همچنین شما می توانید از طریق سامانه رهگیری مرسوله اداره پست و شماره مرسوله سفارش خود در حساب کاربری از موقعیت و وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

لینک سامانه رهگیری مرسولات اداره پست جمهوری اسلامی

توجه داشته باشید مقصد تحویل سفارشات باید در محدوده تحت پوشش اداره پست جمهوری اسلامی ایران و یا باربری های عمومی استان قم باشد، در غیر این صورت فروشگاه نور تحریر هیچ مسئولیتی را بابت ارسال سفارش به عهده نمی گیرد.

۱۰- در صورتی که مشتری نحوه ارسال سفارش را با توجه به مقصد خود به صورت نادرست انتخاب کرده باشد، سفارش تعلیق شده و ارسال نخواهد شد تا مشتری اختلاف قیمت حامل ها را با مجموعه تسویه کند.

۱۱- در صورتی به هر دلیلی منع قانونی برای هریک از محصولات پیدا شود مجموعه نور تحریر از ارسال آن معذور و موظف به استرداد وجه و حذف محصول در اسرع وقت از سایت می باشد.

۱۲- پس از ارسال سفارش توسط فروشگاه، هر گونه تاخیر در تحویل به عهده اداره پست می باشد و ربطی به فروشگاه ندارد، مشتری میتواند از طریق کد رهگیری مرسوله (در حساب کاربری) موقعیت کالای خود را پیگیری کند.

۱۳- در صورت خرابی یا معیوب بودن کالا، مشتری می تواند کالا را با هماهنگی کارشناسان به فروشگاه از طریق پست عادی مرجوع کند، در صورت احراز قصور از جانب نور تحریر، نور تحریر موظف به ارسال مجدد کالای سالم و در صورت اتمام موجودی موظف به استرداد وجه به طور کامل به مشتری می باشد، هزینه پست جهت مرجوع نیز به عهده فروشگاه بوده و ارائه فاکتورارسال توسط مشتری لازم می باشد.

۱۴- تخفیفات فروشگاه به دو صورت می باشد، یکی تخفیفات ثابت که برای همه محصولات و دیگری تخفیفات موقت که در زمان خود اعلام گردد، غیر از آن برای اطلاع از تخفیف های خرید عمده با پشتیبانی تماس بگیرید

۱۵- فرایند سفارش شما زمانی کامل می شود که بانک مشخصات سفارش شما را به سایت ما ارجاع دهد (با پیام سفارش شما تایید شد در سایت روبرو شوید) و بانک نیز تراکنش را تایید کند (در مواردی بسیار نادر به دلیل اختلالات بانکی بانک تراکنش را تعلیق می کند) ، در صورت بروز مشکل پشتیبانی فروشگاه نور تحریر در اسرع وقت پیگیری آن را از طریق مراجع رسمی بانکی کشور انجام می دهد و مشتریان را از نتیجه مطلع خواهد کرد، مشتریان نیز برای اطمینان بیشتر می توانند با تماس با  پشتیبانی فروشگاه و یا پشتیبانی درگاه های بانکی از وضعیت تراکنش خود مطلع شوند، برای توصیحات بیشتر به راهنمای خرید مراجعه کنید

۱۶- ارتباط با کارشناسان فروشگاه تنها از طریق راه های ارتباطی رسمی فروشگاه امکان پذیر می باشد.

با تشکر

مجموعه نور تحریر